Депутат Руслан Табунщик, покинувший "Батькивщину", определился с политическими симпатиями

Депутат Руслан Табунщик, покинувший
11 июля 2019 | 16:19 | 0

Вышедший из рядов партии "Батькивщина" депутат Одесского облсовета Руслан Табунщик готов сотрудничать со всеми представителями политических сил на благо Одесской области, но уже определился с личными предпочтениями, - сообщает корреспондент информагентства "Трасса Е-95" со ссылкой на заявление депутата.

 

Р.Табунщик вступил в партию "Патриот" и призывает жителей области отдать голос за нее. Вместе с тем, по мажоритарному округу №138, который охватывает север Одесской области, он поддержал кандидата в народные депутаты Ивана Фурсина.

 

"Нагадаю, що на сьогоднішній день я - представник партії "Патріот", яка буде в виборчому бюлетені під номером 4. Лідер партії - Голомша Микола Ярославович, ексзаступник Генерального Прокурора України, дуже поважна і вихована людина , патріот України і найголовніше - він як справжній офіцер завжди тримає своє слово. Переконаний, що з такою людиною я й надалі працюватиму на своїх виборців, відстоюватиму і захищатиму ваші інтереси. Особисто я підтримую кандидата в депутати Верховної Ради України Фурсіна Івана Генадійовича , як людину яка дуже немало зробила для районів 138 округа", - говорится в заявлении депутата.

 

Также Р.Табунщик отмечает:

 

"Я проти всіляких політичних суперечок і мені все одно, хто належить до якої партії і сповідує які погляди. Я готовий співпрацювати з усіма представниками політичних сил, головне, щоб це було на користь людям, щоб наша співпраця приносила позитивний результат, щоб наші райони та села розквітали, а люди мали роботу, гідну зарплату і пенсію, належний рівень освіти і медичного обслуговування, щоб захистити права та свободи простих і незахищених верств населення, побороти корупцію та злочинність.

 

Депутатом потрібно обирати того, хто дійсно гідний представляти інтереси свого виборчого округу, хто плідно працював на його благо у попередні роки, хто обізнаний з проблемами свого округу, хто знає свої райони та села і головне - знає людей і як вони живуть. Попереду вибори до Верховної Ради. І, на жаль, сьогодні кандидати в депутати використовують ті ж самі нечесні технології і підкуп виборців. Дуже прикро, що багато людей через своє важке фінансове становище вкотре їх підтримають. Але в нас є шанс на зміни. Ви всі - розумні люди. Тому не поспішайте! Перед тим, як віддати свій голос за того чи іншого кандидата, подивіться на нього, поцікавтеся у земляків, хто ця людина, пошукайте в інтернеті бодай якусь інформацію про висуванця, проаналізуйте її і зробіть висновок, чи вартий він вашої підтримки".


Всего 0 комментариев
Сегодня, 21 сентября
Вчера, 20 сентября
Все материалы
img

Архив